תיגי קבלה הזמנה לאספקת מערכות חום בפרויקט שהיקפו כ-1.1 מיליון ש”ח

Hod Hasharon, June 2021

 

תיגי מודיעה כי קיבלה הזמנה בהיקף של כ-1.1 מיליון שקל למערכות חימום מים עבור בית החולים השיקומי “עלה נגב – נחלת ערן” המוקם באופקים. מערכות החברה יספקו מים חמים לחמישה בנייני אישפוז ואולם ספורט, באמצעות מערכי קולטי שמש ומשאבות חום. הפרוייקט צפוי להסתיים עד סוף שנת 2021.

מנכ”ל תיגי, צביקה קליר, מוסר: “המערכות שלנו מתאימות מאד לצרכיהם של בתי חולים ואנו שמחים לספק את הפתרון שלנו עבור בית החולים החדש הנבנה באופקים. הפרויקט הוא הוכחה נוספת להכרה של לקוחות מסחריים ותעשייתיים בארץ בכך שניתן להטמיע מערכות חום מתקדמות וסביבתיות לייצור חום תוך חסכון באנרגיה ובכסף. הפוטנציאל העיקרי שלנו הוא כמובן בשווקים הבינלאומיים ואנו מייעדים חלק ניכר מההון שגייסנו לאחרונה בבורסה בתל אביב, בהיקף של כ-38 מיליון שקל, לחדירה לשווקים חדשים בעולם.”

אודות תיגי

 החברה פועלת בתחום מערכות החום המסחריות והתעשייתיות הכוללות מרכיבי אנרגיה מתחדשת. החברה מספקת פתרונות  הנדסיים ייחודיים, סביבתיים וחסכוניים לקליטת אנרגיית השמש, אגירתה ואספקתה לצרכנים בשוק החום התעשייתי והמסחרי, בארץ ובעולם. המערכות כוללות, במרבית המקרים, מערכי קולטי שמש בעלי בידוד שקוף מפיתוח החברה ו\או קולטי שמש קונבנציונליים, פתרון אגירה, מערך בקרה מתקדם עם שירותים בענן ולעיתים קרובות גם שילוב עם פתרונות חום חלופיים שאינם באנרגיה מתחדשת כמו משאבות חום, מבערים ועוד. הטכנולוגיה מוגנת ב-46 פטנטים שהתקבלו ברחבי העולם.

נעם ילין – תקשורת פיננסית / 0544246720